Kármán József
Fanni hagyományai
1916 (Békéscsaba) Tevan146. árverés / 49.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
97183
Original, gilt half cloth in original hardpaper case. Upper edges gilt. Uncut.
72+ (2)p. Számozott (222./250) példány. (A Tevan kiadó amatőr sorozatának harmadik darabja.)
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, eredeti papírtokban. Kékes színű papírra nyomott, körülvágatlan példány, felül aranyozott lapszélekkel.