Szerző Kármán József Fanni hagyományai 1916 (Békéscsaba) Tevan 73. árverés / 168. Azonosító 61222 72+ (2)p. Számozott (190./250) példány. (A Tevan-amatőr sorozat 3. kötete) Kiadói, aranyozott félvászon-kötésben, eredeti kartontokban. Kékes színű papírra nyomott, körülvágatlan példány, felül aranyozott lapszélekkel.