Kármán József
Fanni hagyományai
1916 (Békéscsaba) Tevan91. árverés / 255.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
73131
72+ (2)p. Számozott (190./250) példány. (A Tevan kiadó amatőr sorozatának harmadik darabja.)
Kiadói, aranyozott félvászon-kötésben, eredeti kartontokban. Kékes színű papírra nyomott, körülvágatlan példány, felül aranyozott lapszélekkel.