Károlyi Árpád
Néhány történelmi tanulmány
1930 Bp. MTA158. árverés / 278.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101969
Original cloth. Spine gilt.
(2)+517+(2)p.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.