A mű címe Kassa. Kiadja a kassai Kazinczy Társaság. 1941 (Bp), (Athenaeum ny.) 92p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 65. árverés / 251. Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 600 Ft Kedvencekhez ad