Kassa. Kiadja a kassai Kazinczy Társaság. 1941 (Bp) (Athenaeum ny.) 76. árverés / 304. Azonosító 68540 92p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.