A kassai százéves egyházmegye történeti névtára és emlékkönyve. 1904. I-II. kötet.
1904 Kassa Vitéz A. Ut. ny156. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
101353
Slighty worn, original cloth.
1t.+(4)+475+Xp.+41t.; 1t.+(5)+480-908p.+56t.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.