Katona Mihály
Közönséges természeti föld-leirás. Készitette 1819. Eszt. ---.
1824 Pesten Petrózai Trattner J. T155. árverés / 185.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
100093
Slightly worn, contemporary half leather. Minor defect on spine.
X+519p.
Enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.