Katonai kézikönyv 60. árverés / 185. Azonosító 68765 Magyar nyelven, német nyelvű tartalomjegyzékkel. A kötet a korabeli katonaélet alapvető kérdéseit tárgyalja. XIX. század eleje. 121 levél. Sérült gerincű, korabeli, préselt bőrkötésben.