Kazinczy (Ferenc)
---nak poetai berke
1813 Pesten Trattner74. árverés / 42.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 44 000 FtAzonosító
67490
Elékötve: Dayka Gábor: Újhelyi ---' versei. Öszveszedte 's kiadta barátja Kazinczy Ferenz [sic]. Pesten, 1813. Trattner. 2t. (címképmetszet és metszett díszcímlap)+XLVIII+136p. Első kiadás.
1t. (metszett díszcímlap)+(14)+145-243+(19)+XLVIIIp. Első kiadás.
Századvégi félvászon-kötésben. Kiadói colligatum.