Kecskeméthy Aurél
1867 Pest, Ráth Mór (4)+125+(2)p. Korabeli, díszesen aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben.
60. árverés / 167.
Parlament alkotmány és vármegyei reactio
Hozzákötve: Külley Ede: Néhány szó a bírósági szervezetről Pest, 1867. Grill Károly. 77+(2)p.