Kemény Zsigmond A mű címe Forradalom után 1850 Pest, Heckenast (2)+214p. Első kiadás. Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. 73. árverés / 175. Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 15 000 Ft Kedvencekhez ad