Kemény Zsigmond
Még egy szó a' forradalom után
1851 Pesten Heckenast64. árverés / 299.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
61247
204p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szentkirályi: 136/34.2.