Kempelen Győző
7 hét Jósefstadtban. Átélte és irta ---.
1861 Szeged Szerző106. árverés / 181.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
77055
A kötetbe ragasztva: Kempelen Győző sajátkezű levele ismeretlennek "Mélyen tisztelt aranyos Bátyám!" megszólítással, melyben Damjanich János özvegye nevében kéri a címzettet, hogy az ígért verset küldje el. 2 levél, 3 beírt oldal. Monogramos levélpapíron. Kelt: Pest, 1869. XII. 12.
(2)+222p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 2430.