Kempelen Győző
1861 Szeged, Szerző (2)+222p. Modern, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Az eredeti borító hátul bekötve. Körülvágatlan. Szüry: 2430.
60. árverés / 172.
7 hét Jósefstadtban. Átélte és irta ---.