Kerekesházy József
Apponyi
Bp. Singer és Wolfner76. árverés / 105.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
68463
292p.+12t.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.