Kertész János
Magyar zarándokhelyek
1941 Bp Szent Imre herceg.65. árverés / 259.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 1 000 FtAzonosító
63242
Hozzá: Szőnyi Ottó, dr.: A kőröshegyi középkori templom. Műemléki vezetőkönyv. Bp., 1924. Műemlékek Orsz. Biz. 27p. Kiadói papírborítóban. Hozzá: Jankovich Tihamér, dr.: Somogyszob Veszprém, 1936. Egyházmegyei ny. 70+(1)p. (Plébániák története 3.) Kiadói papírborítóban. Hozzá: A fóti templom Bp., 1931. ("Élet" Irod. és Nyomda Rt.) 60+(1)p.+12t. Kiadói papírborítóban (a hátsó fedél hiányzik).
24p.
Korabeli félvászon-kötésben.