Kertész József
Hazajáró lelkek - nagyenyedi képek
1929 Bp. Pátria64. árverés / 301.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 800 FtAzonosító
62619
314p.+3t. (i kétoldalas, 1 színes)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.