Király Kálmán
Városi utak tervezése, épitése és fenntartása
Bp. Fővárosi Háziny.)122. árverés / 64.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
81059
1t.+(4)+346+(1)p.+4 kihajt. t.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérüléssel.