Kisfaludy Károly
Tollagi Jónás viszontagságai
1920 (Békéscsaba) Tevan75. árverés / 505.
67748
(6)+68+(1)p. A könyvdíszek és szövegképek Kolozsvári Sándor eredeti fametszetei. Számozott (122./300) és aláírt példány. (Tevan-amatőr sorozat. 9.)
Enyhén sérült, kiadói félvászon-kötésben.