(Kisfaludy Sándor): Himfy' szerelmei. I-II. rész [egybekötve].

(Kisfaludy Sándor)
Himfy' szerelmei. I-II. rész [egybekötve].
1807 Budán, Királyi Magyar Universitás 1t.+XXIV+306+(10)p.+1t.+299+(10)p. (--- munkáji.) Kopott aranyozású, javított, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borító bekötve.
angol szoveg
Worn gilt, restored, contemporary half leather. Original cover bound inside.

146. árverés / 325.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 20 000 Ft

Első teljes kiadás (a Kesergő szerelem 1801-ben jelent meg először). A címképmetszetek Blaschke munkái.