Kiss József
1884 Bp., Dobrowsky és Franke 63p.+4t. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. A kötése laza. Szüry: 2565.
87. árverés / 200.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft
Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival.