Kiss Pál
Marosvásárhely története. Írta és összeállította: ---.
Marosvásárhely Petri Károly144. árverés / 100.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
96561
Slightly worn, gilt original cloth.
(2)+203+(2)p.+30t.
Kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.