A kivándorló zsebkönyve. Irta Egy kivándorló.
Bp. Légrády TestvérekElső nap, 148. árverés / 296.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
98379
Slightly worn, original half cloth.
114+(1)p.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.