A mű címe A kivándorló zsebkönyve. Irta Egy kivándorló. Bp., Légrády Testvérek 114+(1)p. Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. angol szoveg Slightly worn, original half cloth. Első nap, 148. árverés / 296. Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 Ft Kedvencekhez ad