Klapka György
Emlékeimből. Irta: ---. Függelékül: Gróf Teleki László levelei.
1886 Bp. Franklin102. árverés / 95.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
75980
1t. (Klapka portréja)+VIII+626p.
Enyhén kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.