Klapka György
Emlékeimből. Irta: ---. Függelékül: Gróf Teleki László levelei.
1886 Bp. Franklin106. árverés / 93.
76795
1t. (Klapka portréja)+VIII+626p.
Korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel.