Klapka, (György) Georg
Aus meinen Erinnerungen
1887 Zürich -- Bp. -- Wien J. Schabelitz -- Singer és Wolfner158. árverés / 148.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101984
Contemporary half cloth.
XII+474p.+1t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.