Klein Ödön
Tiszától-Tiszáig. Visszaemlékezések és adalékok.
1922 Bp. (Budapesti Hirlap ny.)128. árverés / 78.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
83067
215+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.