Kmetty Béla
A magyar ötvösök helyzete a XVI. században
1912 Bp. Orsz. Iparegyesület118. árverés / 273.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
80010
103p.
Kiadói papírborítóban. Felvágatlan példány. A gerincen kis sérüléssel.