Kner Izidor
Aforizmák a nemet mondó nemről
1932 Gyoma Kner134. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
92816
Az előzéklapon "Kner Izidor pajzán aforizmái" áll, ez a mű tulajdonképpen annak harmadik kiadása. 1000 példányban jelent meg.
Original half cloth. Spine worn.
103+(1)p.
Kopottas gerincű, kiadói félvászon-kötésben.