Kner Izidor
Eszmék és viaskodások
1906 Gyoma Kner122. árverés / 286.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
81376
(8)+408p.+1 színes, kihajt. t. Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.136/B.