Kner Izidor
Eszmék és viaskodások
1906 Gyoma Kner156. árverés / 254.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101161
Gilt, original cloth.
(8)+408p.+1 színes, kihajt. t. Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.