Kner Izidor
1906 Gyoma, Kner (8)+408p.+2t. (színes) Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.136/B.
81. árverés / 203.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
Eszmék és viaskodások