Kner Izidor

Félévszázad mesgyéjén 1882--1932.

1931 Gyoma Kner

117. árverés / 63.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Leütési ár: 65 000 Ft
79372

Példányunk Beczkóy Miklósné számára készült.

176+(4)p.+1t. Merített papírra nyomtatott, névre szóló, bibliofil példány. Az első levélen a szerző autográf soraival: "Testvéri szeretettel Kner".
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben, védőtokban. Nagyon szép példány. Original leather, spine gilt. In original case. Lévay -- Haiman: 1.436.; Borda -- Haiman: 256.