Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882--1932.
1931 Gyoma Kner117. árverés / 63.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
79372
Példányunk Beczkóy Miklósné számára készült.
176+(4)p.+1t. Merített papírra nyomtatott, névre szóló, bibliofil példány. Az első levélen a szerző autográf soraival: "Testvéri szeretettel Kner".
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben, védőtokban. Nagyon szép példány. Original leather, spine gilt. In original case. Lévay -- Haiman: 1.436.; Borda -- Haiman: 256.