Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882--1932.
1931 Gyoma Kner118. árverés / 277.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
79907
1t.+176+(4)p. Dedikált példány.
Kiadói félvászon-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.436.