Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882--1932.
1931 Gyoma Kner139. árverés / 83.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 150 000 FtAzonosító
94296
Példányunk Kner Endre fia, István számára készült.
Inscribed by the author. Original leather, spine gilt.
176+(4)p.+1t. Merített papírra nyomtatott, névre szóló, bibliofil példány. Az első levélen a szerző autográf soraival: "nagyapai szeretettel Kner".
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Nagyon szép példány.