Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882--1932.
1931 Gyoma Kner64. árverés / 309.
Kikiáltási ár: 400 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
68167
1t.+176+(4)p.
Kiadói félvászon-kötésben.