Kner Izidor
1921 Gyoma, (Kner ny.) 206+(2)p. Számozott (15./50), Markovits Kálmán nevére szóló példány, a szerző ajánlásával: "Szívek szavát nem az agyból dirigálják Kner. Gyoma 1925 nov. 28." Második kiadás. Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.297.; Borda -- Haiman: 259.
91. árverés / 164.
--- összes aforizmái