Kocziczka, Franz
Die Winter-Campagne des Graf Schlick'schen Armeekorps 1848-1849.
1850 Olmütz Eduard Hölzel102. árverés / 96.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
76063
1t.+313+(1)p.+1 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben.