Kogutowitz Károly, dr.
Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. I-II. kötet.
Szeged M. Kir. Ferenc József Tudományegy. Földr. Int65. árverés / 268.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
66440
298+(1)p.+30t.+5 térk.( az első szakadt)+1 kihajt. tábl. ( ragasztva); 352p.+48t. (2 színes)+1 kihajt. mell.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.