Kogutowitz Károly, dr.
Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. I-II. kötet.
Szeged M. Kir. Ferenc József Tudományegy. Földr. Int75. árverés / 138.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
66976
298+(1)p.+30t.+5 térk. (színes, 3 kihajt.)+1 kihajt. tábl.; 352p.+48t. (2 színes)+1 színes, kihajt. térk.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.