Kölcsey Ferencz
--- munkáji. Kiadta: Szemere Pál. Első kötet [unicus]. Versek.
1832 Pesten Hartleben122. árverés / 305.
81145
(6)+208+(2)p.+1t. (metszett címlap) Első kiadás.
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Az első levél, valamint a díszcímlap részben pótolva. Szüry: 2666.