Kölcsey Ferencz
--- munkáji. Kiadta: Szemere Pál. Első kötet [unicus]. Versek.
1832 Pesten Hartleben89. árverés / 169.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
72752
(6)+208+(2)p.+1t. (metszett címlap) Első kiadás.
XX. századi félvászon-kötésben. Szüry: 2666.