Kölcsey Ferencz
1848 Bp., Dobrossinál (2)+173+(1)p. Enyhén kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. Szüry: 2667.
118. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 20 000 Ft
--- naplója. 1832-1833.