Kölcsey Ferencz
--- naplója. 1832-1833.
1848 Bp. Dobrossinál118. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
80098
(2)+173+(1)p.
Enyhén kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. Szüry: 2667.