Kolozsvári Takarékpénztár és Hitelbank Részvénytársaság
(Bp.) (Athenaeum ny.)146. árverés / 112.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
97542
Slightly worn, original cloth.
1t. (címlap)+12t. (fényképek, kettő kivételével feliratos hártyapírral, méretük: 255 x 200 mm)
Kopottas, kiadói vászonkötésben.