Komáry Erzsébet
1906 Bp., Toldi Lajos IV+144p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérüléssel. Éliás -- Szántó: 0
102. árverés / 128.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 15 000 Ft
A polgári háztartás szakácskönyve kezdő főzőnőknek