Komját Aladár
Kiáltás
(Bp. Ma131. árverés / 88.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 60 000 FtAzonosító
91597
Az első kommunista költőként emlegetett szerző első önálló verseskötete.
Restored original paper. Uncut.
49+(3)p. Első kiadás.
Restaurált, kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány. Az elülső borítót díszítő fametszeten "Sz. E." monogrammal.