Komlóssy Ferencz, dr.
Széchenyi István gróf élete
1911 Bp. Hornyánszky85. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
71462
1t.+446+(1)p.+14t.+4 mell. (facsimile)
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szentkirályi: K-67.2