Komlóssy Ferencz, dr.
Széchenyi István gróf élete
1911 Bp. Hornyánszky87. árverés / 316.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
72026
1t.+446+(1)p.+14t.+4 mell. (facsimile)
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szentkirályi: 67.2