Kompolthy Jób
Dzsung-hajóval Khinán keresztül
1910 Bp. Franklin-Társulat134. árverés / 448.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
93149
Gilt original cloth.
1t.+(8)+102p.+7t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.